Hide Host

Реліз від керівника компанії 30.03.2022

Звернення від керівника компанії, особисто.

Російське вторгнення в Україну 2022 року — відкритий воєнний напад Россійської Федерації за підтримки Білорусі на Україну, початий о 5:00 24 лютого 2022 року.

Мій ранок 24 лютого почався, як страшний сон. Я, як керівник потрапив під обстріл зброїними силами Россії у статусі безоружної цивільної людини, коли розташовувався біля міста Гостомель. У подальшому після окупіції зброїними силами Россії території мого місця проживання, був вимушений займатися евакуацією рідних та дітей у безпечне місце. Після чого, одразу повернувся в м.Київ для виконання роботи гуманітарного характеру на волонтерських засадах та зобов'язань перед клієнтами. Станом на сьогодні технічно все обладнання працює без зауважень, всі забеспечені засобами захисту та готові до виконання обслуговування наших існуючих клієнтів. Наразі нахабне вторгнення Россії спричинило особистих збитків мені та компанії більше 105 000$, залишивши особисто мене без даху над головою.

Я особисто та хостінг компанія, приймаємо і будемо приймати участь у гуманітарних питаннях, з допомоги тимчасово переселеним громадянам України, які були вимушені покинути свої зруйновані домівки. Якщо у вас є бажання допомогти дітям та тимчасово переселеним громадянам України, ви можете звернутись через тікет систему з пропозицією, за що будемо дуже вдячні та надамо звіти використання допомоги.

Ми працюємо з 2012 року, змогли пройти тяжкий шлях через військовий конфлікт 2014 року в м.Алчевск та пройдемо його і зараз, нікого не залишивши в біді. Будемо виконувати нашу роботу, підтримувати максимально можливий аптайм роботи обладнання та робити все, що в наших силах.

Висловлюю велику подяку всім нашим постійним клієнтам та партнерам, що залишаєтесь з нами та переймаєтесь за нас.

З повагою, керівник хостинг компанії HideHost.net